Aktuality 2022

13.8.2022 – Finále ligy Kroměříž

V Kroměříži proběhlo čtvrté a poslední kolo 1. ligy oddílových družstev reflexních luků a kladkové ligy. Úspěchem je zejména výsledek družstva kladkových luků, které skončilo v kvalifikaci na třetím místě a eliminaci na čtvrtém a obhájilo tak celkové třetí místo.

25.6.2022 – 1. ročník Memoriálu Karla Sedláčka

Na počest zesnulého zakladatele klubu jsme uspořádali 1. ročník vzpomínkového závodu,  Memoriálu Karla Sedláčka, a založili tak novou brněnskou tradici. Závod přišla pozdravit i Karlova dcera a popřála nám dobré výsledky. Její přání nepřišlo vniveč, vím alespoň o jednom, velmi hodnotném, osobním rekordu v divizi kladkový luk, který byl na závodě překonán.

18.6.2022 – Brigáda na střelnici v Komárově

Členové klubu připravili střelnici na nadcházející Memoriál Karla Sedláčka. V rámci přípravy byla obnovena převážná část terčovnic a uklizen prostor střelnice. Po ukončení práce jsme si ugrilovali skvělé maso dodané naším členem a kamarádem Kubou Habáskem. Musím říct, že Kuba to s masem opravdu umí 😉 .

11.6.2022 – Dětský den

Náš klub ve spolupráci z městem Brno – Jih, zajišťoval ke dni dětí 11.6.2022 v Komárově lukostřelbu, kterou si vyzkoušelo 200 dětí.