Lukostřelecký kurs

Lukostřelecký klub Patriot Brno nabízí pro všechny zájemce, kteří si chtějí vyzkoušet tento zajímavý sport, lukostřelecké kurzy . Hodiny lukostřelby si můžete vyzkoušet v našich výukových kursech a sami uvidíte, jestli Vás tento sport zaujme či nikoliv. Máme k dispozici také dárkové poukazy na níže uvedené kursy. Kursy lukostřelby si rezervujte e-mailem předem, s dostatečnou rezervou. V opačném případě Vám nemůžeme zaručit, že pro Vás bude volné místo.  Platbu za vybraný kurs prosím uhraďte na níže uvedený účet. Po potvrzení platby vám po domluvě předáme nebo zašleme poštou poukaz na vaši adresu.

V hodinách lukostřelby se Vám budou věnovat naši zkušení trenéři, kteří Vám pomohou a poradí. V každé tréninkové hodině bude střílet pouze přiměřený počet střelců, aby se jim trenéři mohli dostatečně věnovat. Na každých 6 až 10 střelců (v případě kursů) připadá  alespoň jeden trenér, což umožňuje individuální přístup ke každému střelci. 1 lekce trvá 1,5 hod.

Kdy a kde jsou kursy?

Kursy budou probíhat od října do března v hale, venkovní kursy na naší střelnici v Brně – Komárově od dubna do září. Termíny kursů a další informace upřesníme na našich stránkách nebo na Váš e-mail.

Co byste měli vědět, než k nám poprvé vyrazíte

Děti ve věku od 14 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby, která za dítě nese odpovědnost. Účast na hodinách nedoporučujeme osobám nachlazeným či jinak nemocným ani osobám psychicky labilním. Trenér je oprávněn takovou osobu z účasti na hodině vyloučit.

Oděv střelců by měl být přiléhavý a přiměřeně teplý. V hale je vstup povolen pouze po přezutí do vlastní uzavřené obuvi. Na střelnici je zapotřebí nosit také vždy stabilní uzavřenou obuv.

Zájemcům na lukostřelecké kursy veškeré vybavení půjčujeme, pokud nemají svoje.

I) Základní kurs 4 lekce – výuka střelecké techniky s holým lukem – 1000,- Kč

II) Rozšířený kurs 8 lekcí – základní kurs + výuka závodní techniky – 2000,- Kč

Co je potřeba si pořídit v případě zájmu o členství?

Pokud Vás lukostřelba začne bavit a budete se chtít stát stálými členy oddílu, přinesete potvrzení o zdravotní prohlídce, doplatíte rozdíl příspěvků a vyplníte přihlášku.

Potom budete potřebovat svůj luk, šípy, stojánek, toulec, chrániče na předloktí a prsty, náprsenku. Se vším vám trenér pomůže, poradí a navrhne další postup.

(číslo účtu: 107-7018660287/0100 a do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení)

Kontakt: info@patriotbrno.cz