Lukostřelecké kursy

Lukostřelecký klub Patriot Brno nabízí pro všechny zájemce od 11 let, kteří si chtějí vyzkoušet tento zajímavý sport, lukostřelecké kurzy. Přihlašte se a uvidíte jestli Vás lukostřelba zaujme.

Kursy jsou zaměřeny především na správné základy techniky od postoje, držení těla, polohy rukou, hlavy, dýchání až po výstřel. V hodinách lukostřelby, se vám budou věnovat naši zkušení trenéři, kteří vám pomohou a poradí. V každé tréninkové hodině bude střílet pouze přiměřený počet střelců, aby se jim trenéři mohli dostatečně věnovat. Na každých 6 až 10 střelců (v případě kursů) připadá  alespoň jeden trenér, což umožňuje individuální přístup ke každému střelci, 1 lekce trvá 1,5 hod.

Kursy lukostřelby si rezervujte e-mailem předem s dostatečnou rezervou. Platbu za vybraný kurs prosím uhraďte na níže uvedený účet. Potom domluvíme termín dle volného místa a vhodného vybavení. Zájemcům na lukostřelecké kursy veškeré vybavení půjčujeme v ceně kursu. Na výcvik se používají slabší reflexní luky, podle věku a fyzické kondice.

Máme k dispozici také dárkové poukazy na níže uvedené kursy. Po potvrzení platby, vám po domluvě předáme nebo zašleme poštou poukaz na vaši adresu. Platnost je 1 rok

Můžete si zvolit, který typ kursu vás zajímá, popř. oba.

I) Kurs 4 lekce – výuka střelecké techniky s holým lukem, lovecká střelba – 1000,- Kč

II) Kurs 4 lekcevýuka závodní techniky s mířidlem – 1000,- Kč

Kdy a kde jsou kursy?

Kursy probíhají od října do března v hale, venkovní kursy od dubna do září na naší střelnici v Brně – Komárově. Termíny kursů pošleme po uhrazení platby a pošleme další informace podle potřeby na Váš e-mail.

Co byste měli vědět, než k nám poprvé vyrazíte

Děti ve věku od 11 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby, která za dítě nese odpovědnost. Je třeba mít přiléhavý oděv, pevnou obuv. Delší vlasy je třeba sepnout. Účast na hodinách nedoporučujeme osobám nachlazeným či jinak nemocným ani osobám psychicky labilním. Trenér je oprávněn takovou osobu z účasti na hodině vyloučit.

Oděv střelců by měl být přiléhavý a přiměřeně teplý. V hale je vstup povolen pouze po přezutí do vlastní uzavřené obuvi. Na střelnici je zapotřebí nosit také vždy stabilní uzavřenou obuv.

Jak se můžu stát členem klubu ?

Pokud Vás lukostřelba začne bavit a budete se chtít stát stálými členy oddílu, vyplníte přihlášku s potvrzením o zdravotní prohlídce a zaplatíte příspěvky. Abyste jako členové mohli trénovat a nemáte svůj luk a vybavení, půjčujeme klubové za 350,- Kč na 1 měsíc.

Zájemcům, kteří si budou chtít pořídit vybavení svoje, poradíme s výběrem. Budete potřebovat luk, šípy, stojánek, toulec, chrániče na předloktí, prsty, náprsenku, batoh. Se vším vám trenér pomůže, poradí a navrhne další postup.

(číslo účtu: 107-7018660287/0100ado zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení)