Lukostřelecké kurzy

Lukostřelecký klub Patriot Brno nabízí pro všechny zájemce od 9 let, kteří si chtějí vyzkoušet tento zajímavý sport, lukostřelecké kurzy. Přihlašte se a uvidíte jestli Vás lukostřelba zaujme.

Kurzy jsou zaměřeny především na správné základy techniky od postoje, držení těla, polohy rukou, hlavy, dýchání až po výstřel. V hodinách lukostřelby, se vám budou věnovat naši zkušení trenéři, kteří vám pomohou a poradí. V každé tréninkové hodině bude střílet pouze přiměřený počet střelců, aby se jim trenéři mohli dostatečně věnovat. Na každých 6 až 10 střelců (v případě kurzů) připadá  alespoň jeden trenér, což umožňuje individuální přístup ke každému střelci, 1 lekce trvá 1,5 hod.

Kurzy lukostřelby si rezervujte e-mailem předem s dostatečnou rezervou. Platbu za vybraný kurz prosím uhraďte na níže uvedený účet. Potom domluvíme termín dle volného místa a vhodného vybavení. Zájemcům na lukostřelecké kurzy veškeré vybavení půjčujeme v ceně kurzu. Na výcvik se používají slabší reflexní luky, podle věku a fyzické kondice.

Máme k dispozici také dárkové poukazy na níže uvedené kurzy. Po potvrzení platby, vám po domluvě předáme nebo zašleme poštou poukaz na vaši adresu. Platnost je 1 rok.

Můžete si zvolit, který typ kurzu vás zajímá, popř. oba.

I) Kurz 4 lekce – výuka střelecké techniky s holým lukem, lovecká střelba – 1600,- Kč

II) Kurz 4 lekcevýuka závodní techniky s mířidlem – 1600,- Kč

Kdy a kde jsou kurzy?

Kurzy probíhají od října do března v hale, venkovní kurzy od dubna do září na naší střelnici v Brně – Komárově. Termíny kurzů pošleme po uhrazení platby a pošleme další informace podle potřeby na Váš e-mail.

Co byste měli vědět, než k nám poprvé vyrazíte

Děti ve věku od 9 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělé osoby, která za dítě nese odpovědnost. Je třeba mít přiléhavý oděv, pevnou obuv. Delší vlasy je třeba sepnout. Účast na hodinách nedoporučujeme osobám nachlazeným či jinak nemocným ani osobám psychicky labilním. Trenér je oprávněn takovou osobu z účasti na hodině vyloučit.

Oděv střelců by měl být přiléhavý a přiměřeně teplý. V hale je vstup povolen pouze po přezutí do vlastní uzavřené obuvi. Na střelnici je zapotřebí nosit také vždy stabilní uzavřenou obuv.

Jak se můžu stát členem klubu ?

Pokud Vás lukostřelba začne bavit a budete se chtít stát stálými členy oddílu, vyplníte přihlášku s potvrzením o zdravotní prohlídce a zaplatíte příspěvky. Abyste jako členové mohli trénovat a nemáte svůj luk a vybavení, půjčujeme klubové za 400,- Kč na 1 měsíc.

Zájemcům, kteří si budou chtít pořídit vybavení svoje, poradíme s výběrem. Budete potřebovat luk, šípy, stojánek, toulec, chrániče na předloktí, prsty, náprsenku, batoh. Se vším vám trenér pomůže, poradí a navrhne další postup.

Číslo účtu klubu Patriot je:

107-7018660287/0100

Do zprávy příjemci napište jméno a příjmení a rozepište za co jsou platba provedena