Aktuality

Předchozí roky

Současnost

18.11.2017 Patrioti v Lucembursku

Karel Pejčoch, Vítek Dvořák a Ondra Kalman si jeli zazávodit do Lucemburska na GTOpen, kde se to slavnými jmény jen hemžilo. Připomeňme si: Hansen, Schlosser, Cousins v kladce a například Wijler, Van Der Ven v reflexu. Všichni  naši reprezentanti stříleli reflex a Karel pak na zmíněného Van Der Vena narazil v eliminaci. Střílet proti čtvrtému z olympiády v Londýně byl určitě zážitek, který nezapadne. Všem děkujeme za pěkné výsledky Umístění celkově: Karel 17, Vítek 54, Ondra 57.

9.9.2017 Finále první ligy oddílových družstev v Chebu

Nám přineslo ten krásný pohled na stupně vítězů s družstvem Patriotů. Družstvo mužů divize reflexní luk – bronzové medaile. Na fotografii jsou zleva Karel Sedláček, Karel Pejčoch, Michal Sivák a David Maršálek. Další člen družstva, Jiří Salajka, v  Chebu nestřílel, zúčastnil se však všech tří předchozích kol.  Družstvo mužů kladkový luk skončilo na čtvrtém místě.

 

23.8.2016 Mistrovství ČR v terčové lukostřelbě

Předchozí dva víkendy probíhala mistrovství ČR. Nejříve v juniorských kategoriích a následující víkend v dospělých kategoriích. V juniorech zabodovala Petra Morávková, která si vystřílela titul mistra republiky. Její třícítka v poslední sadě, kterou strhla vítězství na svoji stranu, byl mistrovský kousek. Eliška Killerová asistovala s bronzovou medailí v kadetkách. Dospělí přivezli další titul mistra ČR v kladkovém luku v seniorské kategorii (Zdenék Mejzlík) a skvělou stříbrnou medaili v družstvech mužů (Karel Sedláček, Karel Pejčoch, Zuzka Pániková a Peťa Morávková). Pro nezasvěcené vysvětlení proč družstvo mužů obsahuje dvě děvčata. Závodník může startovat v obtížnější kategorii. A ta naše děvčata jsou prostě skvělá a mají na to.

12-13.3.2016 Mistrovství ČR dospělých v halové lukostřelbě

Vždycky je krásný pohled na stupně vítězů když na nich stojí někdo z patriotů. Tentokrát na nich (zase) stojí Peťa Morávková – bronzová medaile ženy reflexní luk. Blahopřejeme. Z ostatních bylo k medaili nejblíže družstvo muzů kladkáčů, kteří, bohužel prohráli rozstřel o bronz o dva blbý milimetry. Ale aspoň jsme divákům předvedli pěkné drama do posledního šípu.

12422232_1264751740208660_1852089833_o

 

21.2.2016: 26.mistrovství ČR dorostu v halové lukostřelbě

Soustava 3 rovnic s žádnou neznámou:

Peťa = bronz

Eliška = stříbro

Peťa + Eliška + Tomáš = zlato

patriot-next-generation

 

14.2.2016: Úspěšný Patriot v cizích službách

Náš Karel Pejčoch v dresu VUT získal na akademickém mistrovství ČR bronz v jednotlivcích i družstvech.

karel-akademky